Niečo pre všetkých

Čo ponúkame?

Ustajnenie koní

Pre všetky vekové kategórie koní (mladé kone, rekreačné kone, športové kone, staršie kone) ponúkame celoročné boxové alebo voľné ustajnenie koní na pastve. K dispozícií máme veľkú jazdiareň, kruhovku a po dohode krytú halu s pieskovým povrchom.

Jazdecké lekcie

Ponúkame jazdecké lekcie alebo 10-hodinové kurzy, ktoré sú určené pre začínajúcich alebo pre tých, ktorí sa chcú v jazdení zdokonaliť pod vedením kvalifikovanej inštruktorky s trénerskou licenciou.

Taktiež ponúkame lekcie pre deti od 3 rokov, ktoré zahŕňajú základnú starostlivosť o koňa, prácu s koňom zo zeme a jazdenie hravou formou.

Vychádzky na koňoch

Pre pokročilejších a skúsenejších jazdcov ponúkame vychádzky na našich koňoch po prekrásnej prírode Trenčianskych Mitíc. Sú tu rozľahlé lúky ako i krásne tajomné lesné cestičky na ktorých sa dá často vidieť lesná zver. 

Pojazdná kontaktná minifarmička

Pojazdná minifarma je malá mobilná kontaktná zoo s domácimi zvieratkami. V ohrádke sa nachádza somárik, poník, kozičky, ovečky, sliepky, kačky či zajačiky, ktoré môžu deti hladkať a kŕmiť. Zvieratká chráni pre prípadným nepriaznivým počasím alebo ostrým slnkom trojstenný stan. Aj vy si nás môžte zavolať na svoju akciu.

Svadba na koči

Romantická svadba? Tak potom jedine svadobne vyzdobený kočiar ťahaný dvoma ušľachtilými koňmi. Elegantne oblečený kočiš Vás odvezie až priamo k oltáru. Potom je to už len na Vás.

V našej ponuke máme k dispozícií biely aj čierny koč a biele aj čierne kone.

Okrem vozenia ponúkame aj iba samotné fotenie na svadobnom koči alebo fotenie so zvieratkami (kone, poníky, somárik, kozičky...) 

POZN.: Momentálne si naše svadobné biele kobylky plnia materské povinnosti, ale vieme Vám ponúknuť nádhernú páru čiernych koní.

Sprievodné podujatia

Naše zvieratá sú zvyknuté na ruch a cestnú premávku. Z tohto dôvodu sú schopné sa zúčastniť akýchkoľvek sprievodov alebo akcií v mestách. (napr. korunovačné slávnosti, výročia miest, pochod počas akcie a pod.)   

Ukážka podkúvania koňa

Ponúkame podrobné komentované podkúvanie koňa na všetky štyri kopytá.