JAZDENIE NA KONI

Túžite jazdiť na koni? Uniknite od každodenného uponáhľaného života a prežite jedinečný kontakt človeka s nádherným zvieraťom.

Vybrať si môžete z ponuky našich koní a poníkov pripravených Vás sprevádzať bezpečne pri výcviku a tiež pri získavaní vzácnych zážitkov počas jazdeckých vychádzok. Každá jazdecká hodina je vedená profesionálnym trénerom s praxou s cieľom zabezpečiť kvalitnú jazdeckú hodinu s najvyššou mierou bezpečnosti.

Vítaní sú u nás všetci od malých detí, začínajúcich aj pokročilých jazdcov aj tí ktorí sa túžia iba prejsť na konskom chrbte krásnou prírodou. Zaručujeme individuálny prístup ku každému jednému záujemcovi o jazdenie na koni. Na jazdeckých lekciách sa jazdec naučí viesť svojho koňa, pracovať s koňom a zároveň používať svoje vlastné telo aby si užili príjemnú jazdu. K dispozícií máme vonkajšiu trávnatú jazdiareň, kruhovku a krytú jazdeckú halu s pieskovým povrchom a geotextíliou. Takže jazdíme za každého počasia!

Naším hlavným cieľom však nie je iba učiť jazdiť na koňoch, učíme taktiež starostlivosť o koňa a budovanie si dobrého vzťahu k zvieratám.

Pony škôlka

pre deti od 3 rokov

Bezpečnosť

Pre Vašu bezpečnosť Vám zapožičiame jazdeckú prilbu a ochrannú vestu. Ak plánujete pravidelne navštevovať naše jazdecké lekcie je lepšie mať túto výstroj svoju. Odporúčame Vám zakúpiť aj jazdecké rukavice a jazdecké návleky tzv. minichapsy.

Oblečenie

Najlepšie je obliecť si pevné priliehavé, nešmykľavé oblečenie, topánky s hladkou podrážku (najlepšie bez šnúrok a zipsov) a priniesť si dobrú náladu :)

Deti

Pre deti od cca 3 rokov máme pripravenú jazdeckú školičku na poníkoch, kde sa s zoznamujú so starostlivosťou o ne hravou a zábavnou formou. Deti sa postupne učia základom jazdy na koni na jazdiarni cvičením a hrami.

Cenník

Jazdecká lekcia

lekcia zahŕňa vyčistenie koňa/poníka, nauzdenie, nasedlanie, jazdenie 45 min. pod vedením kvalifikovaného trénera

25 €


Kde sa nachádzame?

Nachádzame sa na bývalom poľnohospodárskom družstve v Trenčianskych Miticiach, časť Zemianske Mitice.

GPS súradnice: 48.812659, 18.121011

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA LEKCIU