MOBILNÁ MINIFARMIČKA


      "Kozy sú hlúpe, krava fialová, somáre tvrdohlavé." - to sú staré známe predstavy o zvieratách, ale sú naozaj pravdivé? 

Farmár Paľko Vám prezradí čím kŕmi miniponíka, kozičky či ovečky, ako žijú kačky a zajačiky ako sa stará o húsky a aj zaujímavosti, ktoré ste doteraz o včielkach nevedeli. Ukáže Vám ako vyzerá jačmeň či fazuľka, kde sa tvorí kozie mliečko a ako sa volá mláďatko sliepočky.

      Naša mobilná minifarmička môže zavítať aj k Vám, do Vašej škôlky či školy. Máte jedinečnú možnosť spoznať život zvieratiek z naozajstnej blízkosti. Snažíme sa priblížiť čo najvernejšie prácu farmára a najmä chov hospodárskych zvierat sériou interaktívnych, zážitkových prednášok.  Súčasťou sú aj náučno-zážitkové hry, spoznávanie základných druhov potravín a živočíšnych produktov získaných chovom domácich zvierat.

Poďme spoznať život farmára a zvieratiek naživo nielen z obrázkov v knižkách.

60 minút prednáška

Pre škôlky a 1. stupeň ZŠ

Online rezervácia

Cenník

1 skupina (1 hod. prednáška)

Max pre 60 detí

170 €

2 a viac skupín (max. 4/deň)

Max pre 60 detí na 1 prednášku

150 €/1 skupina

Interaktívna prednáška je vhodná pre deti predškolského veku a deti na 1. stupni základnej školy.  Hodinová prednáška je pre max 60 detí. Ak však máte možnosť spojiť viac tried prípadne sa dohodnúť so školami alebo škôlkami vo Vašej blízkosti a spojiť tak viac detí/skupín vieme Vám ponúknuť vystúpenie viac krát za deň, maximálne však 3, taktiež pre max. 60 detí na 1 hodinu za výhodnejšiu cenu.

Cena zahŕňa: prednášku, rozloženie a zloženie farmičky, prepravné náklady.

Bližšie informácie a odpovede na Vaše podrobnejšie otázky Vám radi zodpovieme na telefónnom čísle 0905 724 852 - Pavol Adamať. 

Online rezervácia

Ak máte záujem, vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť s ponukou voľných termínov.


S našou farmičkou sa zúčastňujeme aj na rôznych verejných či súkromných akciách. Ak máte záujem o naše služby neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 724 852.