Naša ponuka atrakcií

Ponúkame spestrenie Vášho kultúrneho podujatia, teambuildingu pre malé aj veľké firmy, súkromných podujatí či rodinných osláv.


MINIFARMIČKA

Minifarmička je naša malá mobilná kontaktná minizoo s domácimi zvieratkami, s ktorou prídeme kdekoľvek priamo až k Vám. V jednotlivých ohrádkach sa nachádza somárik, poník, kozičky, ovečky, sliepky, kačky, husy či zajačiky. Zvieratká chráni pred prípadným nepriaznivým počasím alebo ostrým slnkom trojstenný stan. Deti si môžu každé zvieratko pohladkať či nakŕmiť z vlastných rúk. 


DREVENÝ KOLOTOČ

Drevený kolotoč sa na každej akcií teší veľkej obľube. Kolotoč disponuje šiestimi "vozítkami." Štyri vyrezávané zvieratká (kohútik, koník, jednorožec, drak) potešia staršie deti a dve lodičky odvezú aj tých najmenších z nás. 


VOZENIE NA KOČI

Ponúkame vozenie na koči s 2 bielymi koňmi na rôzne druhy príležitostí. Či sú to oslavy mesta, mikuláš, veľká noc, dni rodiny, odvezieme malých aj veľkých, hudobníkov či významných hostí. 

V ponuke máme rôzne druhy povozov - honosný koč, rebriňák, gumák, brička,...


KONSKÉ SANE

Rekvizita pravých konských saní je to pravé čo ozvláštni vianočné trhy, večierky či zimné oslavy a budete mať nezabudnuteľné fotografie.


VOZENIE NA KONI

Veľmi obľúbenou atrakciou na rôznych podujatiach či oslavách je vozenie na koníkoch. V našej ponuke máme veľkého, stredného aj malého koníka, takže vedia odviezť dospelého človeka aj menšie dieťatko. Naše koníky sú kľudné, neľakavé a zvyknuté na bežný ruch, deti a ľudí.


KONE DO SPRIEVODU

Chcete spestriť sprievod mestom či ozvláštniť podujatie? Naše koníky oblečieme do dobovej výstroje a odvezú Vášho alebo nášho herca kam si len budete želať?


FOTENIE S KOŇMI

Svadobné fotky pri koňoch majú svoje čaro a určite to bude príjemná spomienka na Váš výnimočný deň svadby. Vybrať si môžete fotenie so samostatným koňom alebo fotenie vo svadobnom kočiari s 2 pármi bielych koní. Koníky vybrané na fotenie sú zvyknuté na manipuláciu a kontakt s ľuďmi vrátane detí.

Termín je nutné si dohodnúť vopred s väčšou časovou rezervou. Z dôvodu bezpečnosti jedna skupina max 4 osoby, trvanie cca 60 min.


UKÁŽKA PODKÚVANIA

Ponúkame komentovanú ukážku podkúvania koňa. Podkúvanie vykonáva profesionálny kováč, ktorý tomuto remeslu venuje celý svoj život.


UKÁŽKA STRIHANIA OVIEC

Len málokto vie povedať, že videl na vlastné oči ako sa strihajú ovečky tradičných spôsobom. My Vám to vieme zrealizovať.

TRADIČNÁ ZABÍJAČKA

Doprajte svojim zamestnancom pôžitok z vlastnoručne "vytočenej" klobásky. Zabíjačkový teambuilding vieme zrealizovať priamo vo Vašich priestoroch. Program začína hneď ráno, kedy účastníci prichádzajú do tradičného dedinského mäsiarstva, kde prebieha program. Na celý priebeh výroby výrobkov dohliada pravý mäsiar a rozdeľuje všetkým prácu. Z prasiatka, ktoré má zhruba 200 kg živej váhy spoločnými silami pod dozorom mäsiara si každý účastník sám vyskúša krájanie mäsa, plnenie jaterníc, výrobu klobás či prípravu kapustnice a iných dobrôt podľa Vášho gusta. Ryža, krúpy, črevá, koreniny ostatné drobnosti sú súčasťou zabíjačky. Kontaktujte nás

Ranč Santána

Trenčianske Mitice 152, 913 22 Trenčianske Mitice

+421 905 724 852

rancsantana@gmail.com