OBJEDNANIE JAZDECKEJ LEKCIE

Objednať sa môžete tak, že nám jednoducho priamo zavolajte :)

Naša inštruktorka si s Vami s radosťou dohodne najvhodnejší termín. Rátajte však prosím s tým, že v tomto období máme veľa záujemcov, preto termín jazdy pre nových jazdcov trvá cca 2 týždne dopredu. Ak sa však nejaké miesto uvoľní radi Vám jazdu umožníme aj skôr.

Všetko je to o dohode.

! Upozorňujeme, že prípade zrušenia jazdeckej lekcie Vami v deň lekcie, Vám bude účtovaný poplatok vo výške 25 Eur.

Kontakt: 0905 724 852

Ranč Santána

č. 152, Trenčianske Mitice, 913 22

(areál bývalého družstva, v strede obce)

+421 905 724 852

rancsantana@gmail.com

Cenník

Jazdecká lekcia

lekcia zahŕňa vyčistenie koňa/poníka, nauzdenie, nasedlanie, jazdenie 45 min. pod vedením kvalifikovaného trénera

25 €

Jazdecký kurz

kurz zahŕňa 10 jazdeckých lekcií pod vedením kvalifikovaného trénera

200 €

Vodenie na poníkovi/koni

vodenie v kruhovke alebo jazdiarni

20 €

Dôležité informácie pred jazdou

Koľko trvá jazdecká lekcia?

Jazdecká lekcia trvá 1 hodinu, z toho sa 15 minút venuje príprave koňa na jazdenie tz. privediete si koňa z výbehu, vyčistíte ho, nasedláte a nauzdíte a 45 minút si môže užiť ten najlepší pocit na konskom chrbte. To všetko za prítomnosti skúseného inštruktora.

Koľkí sa budeme na koni striedať?

Zaručujeme individuálny prístup ku každému jednému záujemcovi o jazdenie. Takže u nás platí pravidlo 1 inštruktor, 1 jazdec, 1 kôň, 1 jazdecká hodina. Kvôli komfortu jazdca a hlavne koníka nepreferujeme počas jazdeckej hodiny striedanie sa viacerých jazdcov.

Čo si obliecť na jazdenie?

Je dobré si obliecť pevné priliehavé, nešmykľavé oblečenie, topánky s hladkou podrážku (najlepšie bez šnúrok a zipsov) a priniesť si dobrú náladu :)

A čo bezpečnosť?

Pre Vašu bezpečnosť Vám zapožičiame jazdeckú prilbu a ochrannú vestu. Ak chcete chodiť intenzívne na jazdecké lekcie je lepšie mať túto výstroj svoju. Odporúčame taktiež jazdecké rukavice a jazdecké návleky tzv. minichapsy.

Musím si zaplatiť celý jazdecký kurz alebo stačí jedna lekcia?

Nie je nutné si objednať celý jazdecký kurz. Ponúkame aj jednorazové lekcie s inštruktorom, ktorý Vás naučí bezpečnosti a prvé základy správania sa pri koni, nachystáte si koníka na jazdenie tz. očistíte si ho, nasedláte a nauzdíte a nasleduje prvá lekcia v ktorej sa učí správne sedieť, cítiť rytmus, vytvárať si cit pre rovnováhu a zároveň učíme jazdca efektívne používať pomôcky. Následne si môžeme naplánovať jazdeckú lekciu na termín, ktorý Vám vyhovuje.