LETNÉ PRÁZDNINY 


Poďte s nami zažiť, aké je to postarať sa o zvieratká na farme. Po celý týždeň si spolu vyskúšame aké je to podojiť kozičku, pozbierať vajíčka od sliepočiek, možno nás nastraší aj kohút... Popasieme húsky, nakŕmime a pohladkáme malé zajačiky, upraceme neporiadok po prasiatkach a za odmenu sa povozíme na vychádzke na našich koníkoch. 

Chytíte do rúk ozajstné vidly aj seno, ucítite vôňu pravého hnoja, možno si zašpiníme aj gumáky ale aj takto sa z Vás stanú za týždeň praví farmári.

KEDY? 17.-21.07.2023 a 24.-28.07.2023

PRE KOHO? deti od 7 do 13 rokov

OD KEDY:  8:00-16:00 hod. (v cene zabezpečená desiata, obed, olovrant, pitný režim)

CENA: 160 Eur/týždeň


Pre koho je tábor určený?

Pre detičky od 7 do cca 13 rokov.
Sme tu pre všetky prázdninujúce detičky, ktoré majú radi zvieratká, prírodu a chcú spoznať naozajstný život na farme. Avšak je dobré, aby boli detičky samostatnejšie a schopné počúvať, preto sme určili spodnú hranicu na 7 rokov, vrchná obmedzená nieje, avšak náplň dňa je skôr vhodná pre prvý stupeň základnej školy.


Kedy sa začína a kedy končí?

Príchod detí je cca o 8:00 hod. Je to orientačný čas, vieme sa Vám prispôsobiť a ak Vám to povinnosti nedovoľujú, môžete doviesť drobca aj skôr. Postaráme sa o neho. Tábor ukončíme vždy o 16:00 hod. Vtedy sa môžete tešiť na príval zážitkov a nekonečného rozprávania z celého dňa. 


Čo si treba priniesť?

Desiata, obed, olovrant a pitný režim bude pre deti zabezpečený po celý deň. O jedenie a pitie sa teda netreba báť.

Odporúčame však pribaliť oblečenie vhodné na farmu, teda také ktoré Vám nebude ľúto keď sa zašpiní prípadne natrhne (gumáky, staršie tričko, bundu a nohavice), lebo pri zvieratkách to už tak býva. Okrem toho ešte kartičku poistenca, fľašku na vodu, pršiplášť, pokrývku hlavy.

Upozornenie: Za stratu hodnotných vecí nezodpovedáme. Odporúčame rodičom, aby ich deťom nedávali.